מסגרת אשראי נוספת לעסק, ללא עלות וללא התחייבות? יש דבר כזה? בטח שיש!

הסטארטאפ הישראלי bizi מציע מסגרת אשראי נוספת בתנאים יותר טובים מהמינוס בבנק ובתהליך שהוא 100% דיגיטלי.

bizi מתחייבת לתת לך אשראי תוך יום עסקים אחד כאשר את כל התהליך אתה מבצע מהכסא שלך בעסק.

הבנק יאשר חריגה מהמסגרת?
חושש לפגוע בדו"ח האשראי האישי שלך?
אתה יודע כמה עולה לך המינוס? (בממוצע המינוס עולה 18%!!! האשראי הכי יקר בשוק).
בבנק אתה משלם עמלת הקצאת אשראי, עמלת הקמת מסגרת, עמלת פירעון מוקדם ועוד ועוד.

bizi מציעה לעסק שלך* מסגרת אשראי ללא עלות:

  • עד 350,000 ש"ח
  • החל מפריים +2%
  • החזר של עד 12 חודשים
  • ללא בטוחות ומבלי לגרוע ממסגרת האשראי הקיימת
  • תשובה תוך 24 שעות – ללא ניירת ובירוקרטיה

המשקיעים שלנו:

bizi פועלת ברישיון למתן אשראי-מורחב שמספרו 63565 ובפיקוח של רשות שוק ההון, ביטוח וחסכון

ללא עמלות. מהיר ומיידי. חברה עם גב חזק.

תהליך פשוט ומהיר, 100% דיגיטלי, ללא עמלות והכסף אצלך!

נגן וידאו

איך זה עובד?

הכירו את אמיר

לאמיר יש חנות פרחים נהדרת

אחרי כ-5 שנים הוא החליט לשפץ את החנות, אך לצערו ביום יום הוא עמוס מעל הראש ואין לו את הזמן לעזוב את הסוקולנטים וללכת לבנק.

הוא נרשם ל-bizi
ב-10 דק' בקלות

ברישום ל-bizi אמיר העלה קובץ פירוט
תנועות עו"ש מהשנה החולפת ומילא
שאלון היכרות קצר, בסופו קיבל הצעה
לקו אשראי בגובה 150,000 ₪, ללא
התחייבות וללא עלות מצידו.

שעתיים אח"כ אמיר מושך מקו
האשראי רק כמה שנדרש לשיפוץ

הוא משך לעצמו בקלות 70,000 ₪ בשביל השיפוץ, אותם יחזיר ב-12 תשלומים (או אפילו קודם, ובלי קנס!). הוא רגוע כי יש לו יתרה בקו האשראי עליה הוא לא משלם עמלות וממנה ימשוך מתי וכמה שיצטרך.

איך bizi עוזרת לעסקים כמוך?

תשמעו מה יש ללקוחות שלנו להגיד על bizi

שאלות נפוצות

בתום הרשמה קצרה ל bizi וקבלת אישור, מוגדר לך קו אשראי – זוהי מעין מסגרת ללא כל עלות מצידך ובפועל bizi מעמידה לך כסף זמין שמשוריין לטובת העסק שלך לניצול מיידי. קו אשראי לעסקים קטנים ובינוניים = 100% שליטה בידיים שלך, אפשר למשוך מתי שצריך 24/7, בלחיצת כפתור ובלי לדבר עם אף אחד. כל עוד קו האשראי שלך פעיל והנתונים מהעו"ש שהעלית עדכניים, אפשר יהיה למשוך ממנו, בכל שעה ומכל מקום, והכסף יעבור בהקדם לחשבון הבנק של העסק – כמו שעסקים צריכים. חשוב לדעת שהקו מתחדש כל הזמן, כך שברגע שהתחלת להחזיר את הסכום שלקחת, אפשר לחזור ולהשתמש בקו שוב ושוב ושוב – כל זה בלחיצת כפתור ובלי להגיש בקשה מחדש.
אנחנו מציעים קווי אשראי בגובה של עד 350,000 ש"ח. בזמן פתיחת קו האשראי נשאל אותך מהו קו האשראי שיתאים לך. את הסכום הזה נבדוק לפי דירוג האשראי שלך ונתוני הפעילות בעסק. נפנה למאגר האשראי של בנק ישראל ונפעיל את הכלים הטכנולוגיים שלנו שיעריכו את הפעילות העסקית. קו האשראי יוכל להיות בדיוק הסכום שביקשת וגם גבוה או נמוך יותר. בכל מקרה, הסכום שנוכל לאשר יהיה זמין לשימושך במיידי.
כדי לפתוח קו אשראי צריך להיות הבעלים של עסק פעיל ב-12 החודשים האחרונים. זה יכול להיות עוסק מורשה או חברה בע"מ. בתהליך הרישום נסרוק תעודה מזהה (ת.ז. או רישיון נהיגה) ונבקש ממך להעלות את פירוט תנועות העו"ש בחשבון העסקי ב-12 החודשים האחרונים. זאת הדרך שלנו להכיר אותך קצת יותר ולדעת למי אנחנו עומדים להלוות את הכסף.
עם bizi, אין דמי הקמה, אין קנסות פירעון מוקדם או עמלות כלשהן. למעשה, עם bizi אפשר למשוך גם את הסכום המדויק שרוצים, ולא את הסכום שהבנק רוצה לתת לך. כן, המודל שלנו פשוט – משלמים ריבית רק על הסכום שמושכים. המודל הזה בעצם מוזיל לך את עלויות האשראי בהשוואה לבנקים ולמוסדות אחרים!
אנחנו מבינים שבתהליך נבקש ממך מידע אישי שחשוב לך לשמור עליו. לכן אנחנו משתמשים באמצעי אבטחה כפי שהוגדרו ע"י מומחי סייבר שמלווים את פעילותנו וע"י רשות שוק ההון ומומחי סייבר מטעמה שבדקו ואשרו את כלל אמצעי אבטחת מידע שאנחנו נוקטים; כל זאת, כדי להגן על המידע שיימסר על ידך. אנחנו לא מעבירים מידע לצד שלישי, אנחנו מאמינים שהמידע הוא שלך בלבד, מסרת לנו אותו כדי שנשתמש בו לצרכי העמדת קו האשראי ולשם כך בלבד משמש המידע.

עוד עלינו

נעים מאוד, אנחנו

את bizi מוביל צוות עם ניסיון של שנים בתחום הבנקאות והשירות בישראל. יחד, עזרנו למאות אלפי עסקים ברחבי הגלובוס בקבלת קו אשראי. מאחורי bizi עומדות חברת הפניקס, BlueVine האמריקאית ואורשי. אנחנו כאן כדי לעזור לעסק שלך לזוז מהר יותר קדימה. כדי להזרים לו כסף כשצריך, ולתת לך ראש שקט בכל שאר הזמן. קווי האשראי שלנו כוללים כלים דיגיטליים מתקדמים שהופכים את ההצעות שלנו למהירות, מדויקות ואישיות.

מאחורי bizi עומדים משקיעים ועובדים בעלי ניסיון רב שנים

bizi שומרת על המידע שלך

bizi פועלת ברישיון למתן אשראי-מורחב שמספרו 63565 ובפיקוח של רשות שוק ההון, ביטוח וחסכון

האנשים מאחורי bizi

תפקיד קודם: CDO בבנק הפועלים

הצטרפתי ל-bizi כדי להוביל יחד עם הצוות הנהדר שלנו את המהפיכה הדיגיטלית ולפתח את פתרונות המימון שמגיעים לעסקים הקטנים בישראל. זה נכון לגבי העסק הקטן של ההורים שלי, ללקוחות שלהם ולכל העצמאים ובעלי העסקים הקטנים בישראל

סער זכריש

מנכ״ל

תפקיד קודם:
CFO ב-Optimove

אני מאמינה שכל הצלחה מתחילה מאנשים מעולים. בחרתי להצטרף ל bizi בגלל צוות מדהים וחדור מטרה אחת: להביא בשורה חדשה לעסקים הקטנים בישראל.

שני זמיר

General Manager

כמי שמוביל את הטכנולוגיה שמאחורי המהפכה של ביזי, אני מאמין שאנחנו בפתחה של מהפכה שבה לקוחות של ביזי יהנו משירותים פיננסים במהירות ואיכות שלא נראו בישראל. אני מאמין שכל הטוב הזה צריך להגיע אליכם באריזה יפה ונוחה לשימושכם.

אמיר סטורם

CTO

תפקיד קודם: מנהלת מוצרי מובייל ללקוחות פרטיים בבנק הפועלים

הצטרפתי לביזי כי אני מאמינה שללקוח מגיע לקבל מוצר מעולה, שנבנה סביב הצרכים, קצב החיים וההתנהלות העסקית שנוחה לו. כדי שזה יקרה, אני מאמינה שצריך לעשות דברים אחרת – גם בקצב וגם בכוונה. בביזי מצאתי את האנשים, את הכוונה ואת הנכונות לעשות דברים אחרת.

עירית מילוא

VP PRODUCT

תפקיד קודם: מנהל סיכונים ו-CRO בגמא מקבוצת הפניקס

הצטרפתי לביזי מתוך שליחות לתרום בצורה משמעותית לצמיחה ושגשוג של עסקים בישראל. מניסיוני בתפקידי ניהול סיכונים, אני מבין עד כמה קו אשראי מותאם ספציפית עבורכם הוא שירות שמוריד המון חסמים, לחץ והתחייבויות.

אבנר אופנהיים

מנהל הסיכונים

תפקיד קודם: מנהלת מחלקה ומערך ערבויות בחברת בססח

הניסיון שלי מלמד אותי שתהליך קבלת החלטת אשראי מהיר ומקצועי הוא קריטי לצמיחה של עסקים. גיליתי צוות מקצועי ששם לעצמו מטרה לחולל שינוי, ואני מתרגשת לקחת חלק בבניית מודל החיתום של bizi אשר יביא למהפכה בתחום.

שחר ברקאי

מנהלת סיכונים

תפקיד קודם: מנהלת שירות וקהילות ברשתות החברתיות של בנק הפועלים

הצטרפתי לחברה שמפתחת מוצר שמכבד וחושב על הלקוחות, על הזמן שלהם ועל מה שהם באמת צריכים. ל bizi יש חזון שאני גאה להיות חלק ממנו!

מיטל הירשברג

מנהלת חוויית לקוחות

תפקיד קודם: מנהל פיתוח בארטימדיה

כמי שמוביל את תחום ה-DATA ב-bizi, אני מאמין שטכנולוגיה פורצת דרך המשולבת בשירותים החדשניים של bizi, שוברת שיוויון ומהווה בשורה לעולם הפינטק. אני מאמין שבזכות הצוות המנצח ב-bizi נהפוך חזון למציאות.

גלעד כהן

מנהל תחום DATA

I automate processes that will help increase the number of Bizi clients and reduce the time spent on analyzing each client.

המטרה שלי היא לפתח אוטומציות לתהליכים שיאפשרו לתת שירות מהיר יותר ומדויק יותר ללקוחות bizi

Yevhenii Kaidashov

Senior Python Developer

תפקיד קודם: Automation lead ב- Bottomline Technologies

הצטרפתי ל-bizi במטרה להעניק לכלל המשתמשים חוויה כמה שיותר נוחה, ובנוסף לאפשר ל-bizi לקדם שירותים ביעילות ללקוחותיה.

ברק שניידר

Automation Manage

תפקיד קודם: full stack engineer בחברת סייבר

הצטרפתי לחברה שמפתחת מוצר שמכבד וחושב על הלקוחות, על הזמן שלהם ועל מה שהם באמת צריכים. ל bizi יש חזון שאני גאה להיות חלק ממנו!

שי אברהם

Senior Python Developer

סטודנט להנדסת תוכנה במכללת סמי שמעון

הצטרפתי לביזי בשביל ההזדמנות לפתח מוצר מקורי ואיכותי שיתן מענה לצורך אמיתי בחברה. שמחתי לגלות שחברי הצוות שלי מסכימים ושהעבודה איתם הינה מהנה, יעילה ומלאה בלמידה הדדית.

אילון כהן

Python Developer

תהליכים רבים שפעם לקחו שעות ונדרשה להם עבודת נציגי שירות, עברו ללחיצת כפתור אבל פתרונות האשראי נשארו מאחור. המטרה שלי ב-bizi היא לפשט לעסקים את ניהול וקבלת האשראי בצורה אופטימלית, כדי שיוכלו להתרכז בדברים החשובים באמת – פיתוח וקידום העסק שלהם.

Basheer Atallah

Full Stack Team Manager

המטרה שלי ב bizi היא לפתח מוצר איכותי ומעניין, יחד עם צוות מדהים, שנותן את הכל למען התקדמות ושיפור המוצר. המטרה של כולנו היא לספק לבעלי העסקים חויה נוחה ותהליך קל לקבלת קו אשראי. מוצר כל יום משתפר, זה נותן לי מוטיבציה גדולה להמשיך ביצירתיות.

Muhammed Awwad

Full Stack Developer

אני מאמין שאנשים צריכים לחשוב ומכונות צריכות לעבוד – המטרה שלי היא להפחית את קצב העליה לאויר של שירותים ומוצרים חדשים, ע"י פיתוח תהליכי בדיקה  אוטומטיים שישמרו על המוצר מפני תקלות טכניות.

Oleksii Isakov

Senior Automation Developer

תפקיד קודם: Cloud engineer at Majesco insurance

המטרה שלי ב-bizi היא להתגבר על החסמים הקיימים בפיתוח, שיאפשרו לנו להעלות גרסאות מהר יותר ואיכותיות יותר שיבטיחו חוויית משתמש טובה ויציבה לאורך זמן.

Sasmit Mhatre

DevOps

כתבו עלינו

*אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

**בכוונת חברת bizi לקבל חיווי אשראי מלשכת אשראי בשאלה אם להעמיד את האשראי המבוקש. לשם קבלת החיווי, לשכת האשראי תגיש לבנק ישראל בקשה לקבלת נתוני האשראי הכלולים במאגר נתוני אשראי של בנק ישראל.

***לעסקים עם וותק של שנתיים לפחות ומחזור הכנסות שנתי של 400,000 ש"ח ומעלה